Voordat je sexadvertenties.nl bezoekt, willen we graag je aandacht vragen voor het volgende: sexadvertenties.nl bevat ongecensureerd seksueel expliciet materiaal dat ongeschikt is voor minderjarigen. Je moet ten minste 18 jaar oud zijn om sexadvertenties.nl te gebruiken. Minderjarigen hebben geen toegang tot sexadvertenties.nl en moeten deze website onmiddelijk verlaten door hier te klikken. Ouders gebruik software voor ouderlijk toezicht om te bepalen wat je kinderen online zien.
Het doel van sexadvertenties.nl is om (erotische) chatgesprekken tussen fictieve profielen en gebruikers mogelijk te maken. Fysieke ontmoetingen zijn met deze fictieve profielen niet mogelijk. Op de website zijn ook echte gebruikers te vinden. Hoe je fictieve profielen kan herkennen vind je in de FAQ.
Je verklaart dat de volgende feiten juist zijn::
Ik ben minstens 18 jaar oud en meerderjarig.
Ik zal geen materiaal verspreiden van sexadvertenties.nl.
Ik zal geen minderjarigen toegang geven tot sexadvertenties.nl of enig materiaal dat erin gevonden wordt.
Al het materiaal dat ik bekijk of download sexadvertenties.nl is voor mijn eigen persoonlijk gebruik en ik zal het niet aan een minderjarige laten zien.
De leveranciers van dit materiaal hebben geen contact met mij opgenomen en ik kies er graag voor om het te bekijken of te downloaden.
Ik begrijp dat sexadvertenties.nl gebruik maakt van fantasieprofielen die zijn gemaakt en beheerd worden door de website die met mij kunnen communiceren voor promotionele en andere doeleinden.
Ik begrijp dat personen die op foto's op de website of in fantasieprofielen verschijnen, mogelijk geen echte leden zijn van sexadvertenties.nl en dat bepaalde gegevens alleen ter illustratie worden gebruikt.
Ik begrijp dat sexadvertenties.nl geen onderzoek doet naar de achtergrond van haar leden en de website op geen enkele andere manier de juistheid van verklaringen van haar leden te verifiëren.
Sexadvertentie van Clairee - Neem direct contact op!
Gebruikersnaam:
Clairee
Leeftijd:
36
Land:
Belgie
Provincie:
Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Geslacht:
Vrouw
person_pin Beschrijving
Ik kom er maar gewoon voor uit; ik ben gek op anale sex. Ik geil er zo als je mij straft door mij op mijn billen te slaan en vervolgens mijn kontje oprekt met een van mijn vele speeltjes die ik in mijn laatje heb liggen en me daarna lekker hard neemt. Ik denk dat ik wel een anale sex fetish heb maar mijn andere gaatjes mag je ook gebruiken hoor dat vind ik ook heel lekker. Als je met me wil afspreken moet je dus wel echt van anale sex houden en zin hebben om mijn gaatjes te likken, vingeren en mee te spelen.